Dragon Ball RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball, Zmajeva Kugla, Dragon Ball Z, Zmajeva Kugla Z

Specijalno ove sedmice!Za svakog dovedenog aktivnog clana dobicete 2000 Zeni!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Dragon ball budokai tenkaichi 3

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Dragon ball budokai tenkaichi 3 Empty Dragon ball budokai tenkaichi 3 Čet Okt 11, 2012 6:00 am

Goku osvetnik

Goku osvetnik

Ja imam dragon ball z budokai tenkaichi 3 i mogu vam reci da je igra odlicna igra se na play stationu 2 ali ako nemate ps2 samo treba da skinete emulator za ps2 i skinete rom ove igre i igrate ukoliko imate dovoljno jak komp.Sve u svemu igra je odlicna ima mnogo spoceijalnih napada sadrzi likove iz sva 3 serijala zmajeve kugle i mogu vam reci da je najbolje kada se igra u 2 igraca osim toga sadrzi i story mod kao i tenkaichi(svetksi turnir kao i sve turnire koji s postojali u animeu)kada predjete ceo story mod nemate otkljucane bas sve likove ali kada pobedjujete na turniru mozete otkljucati likove koji vam fale uostalom osvajate zmajeve kugle Smile i jos nes igra sadrzi detaljnu pricu o svakom karakteru koji vam je otkljucanm kao i jos mnogo zanimljivih stvari,ali opet ako vas mrzi da se stalno borite predlazem vam da skinete dragon ball z infinite world doduse losiji je u borbama od budokai tenkaichija 3 koji ja imam ali sadrzi i ostale stvari ssem borbe kao npr. trcanje po zmijinoj stazi, treniranje kod kralja kaija i sve te spolje akcije Very Happy

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu