Dragon Ball RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball, Zmajeva Kugla, Dragon Ball Z, Zmajeva Kugla Z

Specijalno ove sedmice!Za svakog dovedenog aktivnog clana dobicete 2000 Zeni!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Stvari koje neidu bez admina

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Stvari koje neidu bez admina Empty Stvari koje neidu bez admina Pet Okt 12, 2012 2:30 am

Goku osvetnik

Goku osvetnik

Molim admina da bude bar 1 dnevno nadan u igri kako bi mogao da aktivira mnoge rolplay opcije jer cekam jos od juce pa sve do sad da mi aktivira exp trening,a cekao sam 2 dana da bih bio primljen u rasu.Molim admina da ova ne shvati kao uvredu vec kao molbu i savet a ukoliko admin nije u mogucnosti da bude svaki dan bar jednom dnevno trebalo da biti vise admina.To je moje misljenje.Hvala unapred

2Stvari koje neidu bez admina Empty Re: Stvari koje neidu bez admina Pet Okt 12, 2012 9:56 am

Admin

Admin
Admin

Trenutno forum jos nije potpuno aktivan ali budite sigurni da ce to biti sredjeno za koji dan nakon cega forum pocinje punom parom! Wink

Hvala!

http://dragonball-rpg.dbzworld.org

3Stvari koje neidu bez admina Empty Re: Stvari koje neidu bez admina Pon Okt 15, 2012 7:34 am

Goku osvetnik

Goku osvetnik

Ok.Hvala na informaciji ja sam vec na par foruma prosledio link od igre i nadam se da ce doci mnogo igraca i da ce igra da zivne,i jos nes ajde pls mi aktiviraj exp trening cekam 4 dana Sad .Hvala unapred!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu