Dragon Ball RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball, Zmajeva Kugla, Dragon Ball Z, Zmajeva Kugla Z

Specijalno ove sedmice!Za svakog dovedenog aktivnog clana dobicete 2000 Zeni!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

pozzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1pozzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!! Empty pozzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!! Sre Okt 10, 2012 5:03 am

Goku osvetnik

Goku osvetnik

Sta reci koju posluku porat?Evo ovako za prijatelje zovite me goku a neprijatelji nemojte me ni zvati .Stavio sam ime Goku osvetnik jer volim insert kada vegeta umre i goku obeca da ce ubiti friza za sve sajonce i ljude sa planete namek koje je friz ubijo eto zato osvetnik,a to Goku osvetnik je zato sto mi je Goku omiljeni lik jer je dobrodusan i pozitivan a i mnogo zabavan i jak .Jedva sam cekao da nesto ovako izadje jer sam se smorio na bitefightu i tanothu i ostalim glupostima.Inace Dragon ball i ostali serijali su mi omiljene anime a mislim da su i vecini koji su se ovde prijavili.Eto to je to od mene pozdrav svima Very Happy

2pozzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: pozzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!! Čet Okt 11, 2012 10:33 am

Goku

Goku

pozz i dobro dosado mozes da vidis da vec jedan goku postoji Wink

3pozzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: pozzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!! Pet Okt 12, 2012 1:09 am

Goku osvetnik

Goku osvetnik

Izvini brt nisam znao da ima msm logicno je da ce biti clanova sa imenom goku u igri zmajeva kugla ciji je on glavni i skoro najjaci lik,ovo sam ime stavio jer volim onu scenu kad vegeta umre pa goku obeca da ce ubiti friza za sve ljude koje je ubijo i bla bla.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu